هایپر مارکت آنلاین در رشت

هایپر مارکت آنلاین در رشت – شجاع مارکت

شجاع مارکت جهت تسریع و تسهیل فرایند خرید اینترنتی و خدمت‌ رسانی به هم‌ وطنان عزیز،با سابقه سال ها فعالیت هایپرمارکتی در سطح کلانشهر رشت با توجه به شرایط کنونی جامعه و شرایط کرونایی اقدام به فعالیت در دنیای مجازی و افتتاح اولین هایپر مارکت آنلاین تخصصی نموده است. در زمینه فروش آنلاین کالاهای سوپرمارکتی و سایر مایحتاج روزمره و کالاهای آرایشی و بهداشتی مشغول به خدمت‌رسانی به هم‌میهنان عزیز در برخی از کلان‌شهرهای ایران است.

هایپر مارکت آنلاین در رشت

هدف شجاع مارکت بر این است تا با ارائه کالاهای باکیفیت و در عین حال با قیمت مناسب، امکان خرید را برای کلیه اقشار جامعه مهیا سازد.

هایپر مارکت آنلاین شجاع مارکت بیش از ۵۰۰۰ کالای متنوع در دسته‌بند‌ی‌های گوناگون نظیر لبنیات، خواربار، میوه و سبزیجات تازه، نان، مواد پروتئینی، لوازم بهداشتی و آرایشی … را به صورت آنلاین عرضه می‌کند و گستردگی این محصولات این امکان را به کاربران می‌دهد که تمامی اجناس مورد نیاز خود را به صورت یکباره تهیه کرده و با توجه به موقعیت جغرافیایی ثبت شده در وب‌سایت، اجناس خریداری شده را در زمانی کوتاه و از نزدیکترین شعبه شجاع مارکت، درب منزل خود تحویل بگیرند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!